برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

فرصت سوزی بزرگ پرسپولیس در شب ناکامی رقبا/ یحیی در آزادی نبرد!

فرصت سوزی بزرگ پرسپولیس در شب ناکامی رقبا/ یحیی در آزادی نبرد!

تیم‌های فوتبال پرسپولیس و صنعت نفت از ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) در چارچوب هفته نهم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این مسابقه با نتیجه ۲ بر ۲ با نتیجه تساوی خاتمه یافت. ع

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، علی نعمتی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، گئورگی گولسیانی، دانیال اسماعیلی‌فر، مسعود ریگی، میلاد سرلک، سعید صادقی، محمد عمری، سروش رفیعی و نبیل باهویی.

ترکیب صنعت نفت: پیام پارسا، میثم تهیدست، فیاض میردورقی، حسین سنگرگیر، امیرمحمد پناهی، یوسف وکیا، رحیم آلبوغبیش، طالب ریکانی، فرزین معامله‌گری، احمد شریعت‌زاده و علی یوسف.

داور: علی صفایی

نیمه اول

دقیقه ۹: سعید صادقی با یک بغل پای زمینی نبیل باهویی را روی نقطه پنالتی صاحب توپ کرد که ضربه زمینی مهاجم پرسپولیس را دروازه‌بان صنعت نفت برگشت داد.

دقیقه ۱۳: حسین سنگرگیر از سمت چپ زمین پرسپولیس، ارسال بلندی روی دروازه بیرانوند داشت و علی یوسف مهاجم عراقی صنعت نفت با پرشی بلند گل اول تیمش را به ثمر رساند.

دقیقه ۱۹: علی نعمتی ارسال بلندی روی دروازه صنعت نفت داشت که پیام پارسا توپ را از روی سر نبیل باهویی برگشت داد.

دقیقه ۲۲: رحیم آلبوغبیش تکل بلندی روی پای میلاد سرلک زد تا اولین کارت زرد بازی به نام بازیکن صنعت نفت ثبت شود.

دقیقه ۲۴: میلاد سرلک پشت محوطه جریمه، صاحب موقعیت گل شد، اما ضربه هافبک پرسپولیس با اختلاف زیادی از روی دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۲۵: حسین سنگرگیر کنار خط طولی زمین مرتکب خطا شد که با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه ۳۱: علی یوسف مهاجم عراقی صنعت نفت در یک ضدحمله پشت محوطه جریمه پرسپولیس در حالی که فقط یک بازیکن حریف را مقابل خود می‌دیدید با تعلل توپ را از دست داد.

دقیقه ۴۵: طالب ریکانی از میان زمین صاحب توپ شد و پس از چند قدم حرکت به سمت دروازه پرسپولیس اقدام به شوت‌زنی کرد که بیرانوند توپ را در اختیار گرفت.

دقیقه ۴۵: حسین سنگرگیر با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد. او که در دقیقه ۲۵ کارت زرد گرفته بود با ممانعت از آغاز دوباره بازی توسط بیرانوند اخطار دوم و کارت قرمز را مقابل خود دید.

نیمه دوم:

دقیقه ۵۷: ضربه سر نبیل باهویی مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با اختلاف راهی اوت شد.

دقیقه ۵۷ در دقیقه ۵۷ مدافعین صنعت نفت آقایان پشت محوطه جریمه با تیزهوشی محمد عمری همراه شد. عمری هم بلافاصله پس از تصاحب توپ با یک شوت موج‌دار با پای راست توانست گل تساوی را وارد دروازه صنعت نفت کند.

دقیقه ۶۳: شوت سرکش شهاب زاهدی از پشت محوطه جریمه با اختلاف چند متری از بالای دروازه راهی بیرون شد.

دقیقه ۶۸: در برگشت شوت شهاب زاهدی با دقت کمی از بالای دروازه راهی اوت شد.

دقیقه ۷۴: در دقیقه ۷۴ تیم فوتبال پرسپولیس در محوطه جریمه روی پاس به عقب دانیال اسماعیلی فر صاحب یک ضربه پنالتی شد و در ادامه این ضربه را گولسیانی وارد گل کرد.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا