برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

اشک ستاره فوتبال بعد از رسوایی درآمد؛ او به قمار اعتیاد دارد!

اشک ستاره فوتبال بعد از رسوایی درآمد؛ او به قمار اعتیاد دارد!

نشریه ایتالیایی دلا سرا مدعی شده است که ساندرو تونالی، هافبک نیوکاسل و ایتالیا، بعد از اینکه به دلیل شرط‌بندی غیرقانونی تحت بازجویی قرار گرفت، گریه کرد و از یک درمانگر برای درمان اعتیاد به قمار کمک خواست. او در میان ادعاهایی مبنی بر دست داشتن در رسوایی شرط‌بندی پیرامون فوتبال ایتالیا از ترکیب آتزوری کنار گذاشته شده و به خانه خود در میلان بازگشت.

ساندرو تونالی و نیکولو زانیولو روز پنجشنبه توسط پلیس در کاورچیانو مورد بازجویی قرار گرفتند و تونالی در بازگشت به خانه نزد خانواده‌اش اشک ریخته و اعتراف کرده که می‌داند چه اشتباه بزرگی مرتکب شده که تسلیم برخی وسوسه‌ها و سرگرمی‌های مضر شده که اکنون هزینه گزافی برایش دارد.

ایجنت تونالی توصیه کرده که او با یک درمانگر صحبت کند تا به اعتیاد به قمار غلبه کند، و طبق گزارش‌ها این جوان ۲۳ ساله پیشنهاد ایجنتش را پذیرفته است. همچنین گزارش شده است که تونالی با FIGC همکاری خواهد کرد تا با جوانان ملاقات کند و توضیح دهد که چرا نباید از او در زمینه قمار پیروی کرد.

انتظار می‌رود که تونالی روز شنبه به انگلیس و نیوکاسل بازگردد، و ظاهراً ادی هاو و تیمش آماده حمایت کامل از او هستند.

بیشتر بخوانید:

  • رسوایی فوتبال ایتالیا گسترده‌تر شد؛ پای چندین بازیکن و باشگاه دیگر به میان آمد/ آن‌ها بیمار هستند و به قمار اعتیاد دارند
  • اعتراف دو ستاره ملی‌پوش فوتبال؛ شرط‌بندی غیرقانونی کردیم!
مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا