برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
سیاسی

افشای شکنجه اسرای فلسطینی توسط پزشکان اسرائیلی

محمد ابو سلمیه رئیس بیمارستان شفا در نوار غزه با اشاره به اینکه اشغالگران صهیونیست صبح امروز او و حدود ۵۰ اسیر دیگر را آزاد کردند، بیان کرد که اسرای فلسطینی در زندان‌های دشمن در وضعیت روحی و جسمی بسیار ناگواری قرار دارند.

ابو سلمیه اظهار داشت که رژیم اشغالگر به جای درمان بیماران مبتلا به دیابت، پای آنان را قطع می‌کند.

وی افزود تیم‌های پزشکی اسرائیلی در اقدامی مخالف با قوانین بشردوستانه بازداشت شدگان را مورد حمله و ضرب و شتم قرار می‌دهند.

دکتر ابو سلمیه خاطر نشان کرد که صهیونیست‌ها او را همراه با اعضای یک کاروان بشردوستانه در گذرگاه نتساریم در حالی که مشغول انتقال مجروحان به بیمارستان شفا بوده، بازداشت کردند.

وی تاکید کرد که رژیم صهیونیستی او را ۴ بار مورد محاکمه قرار داد بدون اینکه اتهام مشخصی به او نسبت داده شود.

رئیس بیمارستان شفا تصریح کرد که اشغالگران با اسرای فلسطینی همچون جمادات رفتار می‌کنند و حتی پزشکان صهیونیست هم اسرا را مورد شکنجه قرار می‌دهند.

محمد ابو سلمیه گفت تخریب بیمارستان شفا به معنی نابودی سیستم بهداشتی در غزه است و این چیزی است که دشمن صهیونیستی به دنبال آن بود.

ابو سلمیه بیان کرد که ما در زندان‌های رژیم صهیونیستی روزانه تحت شکنجه شدید بودیم و اشغالگران اتاق‌ها و سلول‌های اسرا را مورد حمله قرار می‌دادند.

وی تاکید کرد که هیچ سازمان و نهاد بین‌المللی در زندان با ما ملاقات نکرد و ما اجازه ملاقات با وکیل را هم نداشتیم.

دکتر ابو سلمیه اظهارات مسئولان صهیونیست در رابطه با بی‌اطلاعی از آزادی او را عجیب خواند و گفت من به شیوه‌ای کاملا رسمی آزاد شدم.

وی تصریح کرد که اشغالگران صهیونیست اسرای فلسطینی را با استفاده از سگ‌های پلیسی و باتوم مورد حمله قرار می‌دادند و اسرا به مدت دو ماه جز یک قرص در روز چیزی برای خوردن نداشتند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا