برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
اجتماعی

جزئیات تیراندازی عاشقانه در داروخانه!/ این جوان دست به اسلحه شد

سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در تاریخ هفدهم مهرماه سال جاری، وقوع دو فقره تیراندازی از سوی مردی جوان که منجر به جراحت سه تن از شهروندان شده بود، به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که درپی آن رسیدگی به پرونده در دستورکار تیمی از ماموران پلیس امنیت فرماندهی انتظامی شهرستان ری قرار گرفت.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده، از سوی ماموران گفت: بنابر حساسیت موضوع، ماموران راهی صحنه‌های جرم شدند و با آغاز تحقیقات میدانی متوجه شدند که متهم برای صحبت کردن با دختر مورد علاقه‌اش وارد محل کار او در داروخانه‌ شده که کارکنان این داروخانه مانع از این کار شده‌اند. در ادامه پسر جوان با اسلحه خود شروع به تیراندازی‌های خونین در داروخانه کرده که در این تیراندازی‌ها دو نفر در داروخانه مجروح شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری با بیان اینکه متهم پس از این حادثه به سراغ پدر دختر جوان در محله دولت آباد رفته و وی را نیز از ناحیه پا هدف گلوله قرار داده است، گفت:‌ ماموران پلیس امنیت در نخستین گام با تجزیه و تحلیل‌های اطلاعاتی گسترده متوجه شدند، متهم قصد دارد به شکل غیرقانونی از کشور خارج شود. همین سرنخ کافی بود تا پسر جوان در یک قدمی بازداشت قرار بگیرد.

طرهانی ادامه داد: تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه با روش‌های کشف جرم و رصدهای اطلاعاتی مشخص شد، متهم پس از تلاش‌های نافرجام خود جهت فرار از مرز، ماموران وی را در کوتاه‌ترین زمان ممکن با هماهنگی‌های لازم قضایی طی یک عملیات غافلگیرانه در "شهرری" دستگیر کردند.

رئیس پلیس شهرستان ری با بیان اینکه متهم سابقه سابقه‌دار بوده و در گذشته مرتکب قتل شده که با پرداخت دیه از قصاص رها شده است، گفت: متهم پس از انتقال به اداره پلیس اطلاعات هدف تحقیقات قرار گرفت و در همان بازجویی‌های اولیه به جرم خود مبنی بر تیراندازی با سلاح گرم اعتراف کرد.

وی با بیان اینکه از متهم یک سلاح کلت کمری و دو خشاب به همراه ۸۱ تیرجنگی کشف شده است، خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای کشف جرائم احتمالی و روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار ماموران پلیس اطلاعات شهرستان ری قرار گرفته و عصر امروز نیز صحنه ارتکاب جرم از سوی این فرد با حضور خبرنگاران، مردم و نمایندگان دستگاه قضایی بازسازی شد.

233233

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا