برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

جزییات پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان به آلومینیوم؛ دو بازیکن می دهیم، لیموچی را می گیریم

جزییات پیشنهاد پرسپولیس و سپاهان به آلومینیوم؛ دو بازیکن می دهیم، لیموچی را می گیریم

به گزارش خبرورزشی، درحالی که مدیران باشگاه پرسپولیس مذاکرات زیادی را به مهدی لیموچی و ایجنت این بازیکن داشتند، چند روز قبل نیز با ارسال نامه ای رسمی به باشگاه آلومینوم اراک خواهان جذب او شدند. باشگاه پرسپولیس درحال حاضر دو بازیکن در تیم آلومینوم دارد و حاضر است این دو بازیکن را در ازای جذب مهدی لیموچی به شکل قطعی به این تیم منتقل کند.

احمد گوهری و ابوالفضل سلیمانی دو بازیکن پرسپولیس هستند که به عنوان بازیکن قرضی به آلومینوم منتقل شده اند و اراکی ها اگر لیموچی را به پرسپولیس بدهند، قرارداد قرضی گوهری و سلیمانی قطعی می شود.

از سوی دیگر باشگاه سپاهان نیز که مدت‌هاست به دنبال جذب مهدی لیموچی بوده و با ایجنت این بازیکن نیز ارتباط خوبی دارد، برای جذب این بازیکن به باشگاه آلومینیوم اراک نامه زده و خواهان جذب او شده است. عیسی مردادی، علی اصغر اعرابی و محمد علی‌نژاد بازیکنانی هستند که باشگاه سپاهان حاضر است برای جذب لیموچی در اختیار آلومینوم قرار دهد. سپاهان حاضر است از این لیست سه نفره، دو بازیکن را در ازای لیموچی، به آلومینیوم منتقل کند.

از این رو باید منتظر بود و دید درنهایت کدام یک از دو تیم بزرگ می توانند این بازیکن را جذب کنند. اگرچه خود لیموچی علاقه اش به پرسپولیس را علنی کرده اما شنیده می شود با توجه به رابطه خوب ایجنت این بازیکن با مدیران سپاهان احتمال حضور او در اصفهان بیشتر است.

این در حالی است که لیموچی اخیرا در کازرون علاقه اش به پرسپولیس را علنی کرده و گفته با افتخار پرسپولیسی هستم!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا