برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

خبرورزشی‌گردی| طارمی: دیگر کسی به ما نمی‌گوید بی‌غیرت/ با پرسپولیس قرارداد بستم اما یک چهره سرشناس گفت بیا استقلال!

خبرورزشی‌گردی| طارمی: دیگر کسی به ما نمی‌گوید بی‌غیرت/ با پرسپولیس قرارداد بستم اما یک چهره سرشناس گفت بیا استقلال!

مهدی طارمی امروز ۳۱ ساله شد؛ او در این سن وسال هنوز هم می‌خواهد به آرزوهای دیگرش دست یابد، رویایی که او از ۱۰، ۱۱ سالگی شروع کرده و حالا حالاها ادامه دارد. طارمی که این روزها در صدر اخبار نقل و انتقالات اروپا قرار دارد و چند تیم اروپایی خواهان وی هستند، یک پیشنهاد بسیار جدی از تیم میلان ایتالیا دارد ولی باشگاه پورتو حاضر نیست با قیمت کمتر از ۲۰ میلیون یورو رضایت نامه اش را صادر کند.

به بهانه تولد مهدی طارمی ستاره بوشهری فوتبال کشورمان مصاحبه اختصاصی وی در آذر ماه سال ۱۳۹۳ با خبرورزشی برای خوانندگان جالب خواهد بود. او که به همراه حمید درخشان سرمربی وقت پرسپولیس بعد از برد در دربی به دفتر روزنامه آمده بود، ساعتی مهمان ما بود. او در این مصاحبه گفت: در بازی با استقلال تیم در نیمه اول استرس داشت اما در نیمه دوم و با تعویض‌هایی که آقای درخشان انجام داد توانستیم بازی باخته را ببریم. من در دربی منتظر فرصت بودم تا خودم را ثابت کنم چون به من گفته بود حتی اگر یک توپ را خراب کنی، مردم آن را فراموش نخواهند کرد.

وی افزود: شکر خدا بازی دربی که بازی مهمی است را بردیم و دیگر کسی صدایمان نکند بی‌غیرت چون تماشاگر دید برای به دست آوردن دلشان به آب و آتش زدیم. همین که دلشان را شاد کردیم برای ما بزرگترین پاداش است. تا قبل از بازی با استقلال خیلی‌ها می‌گفتند پرسپولیس با مهدی طارمی و نوراللهی ۹ نفر است. مردم باور نمی‌کردند پرسپولیس با این بازیکنان توانایی شکست استقلال را داشته باشد.

طارمی در خصوص پرسپولیسی شدنش نیز خاطرنشان کرد: اول فصل داستانی داشتیم .هم استقلال مرا می‌خواست و هم پرسپولیس. علی دایی به من زنگ زد که بیا پرسپولیس. او اول فصل وقتی مرا کسی نمی‌شناخت فیلم بازی ام را دیده بود و زنگ زد که حتماً به پرسپولیس بروم. وقتی او به من زنگ زد در پوست خود نمی‌گنجیدم، آمدم تهران برای بستن قرارداد چراکه از بچگی به پرسپولیس علاقه داشتم. جالب است بدانید وقتی رسیدم تهران خبرنگاران حاضر در باشگاه نمی‌دانستند اسمم را با کدام "ط" بنویسند. یادم می‌آید در جلسه با آقای رحیمی مدیرعامل وقت باشگاه ایشان به شوخی گفت؛ پسر جان من خودم مهاجم بودم و علی دایی هم همینطور. تو واقعاً فورواردی و ۱۲ تا گل زدی؟ چه کسی در دروازه بوده که تو توانستی ۱۲ تا گل بزنی؟

طارمی در پایان تاکید کرد: قرارداد من با پرسپولیس ۱۵۰ میلیون تومان بود و برای هر بازی که در ترکیب ثابت باشم ۳ میلیون پاداش می‌گرفتم. راستش شاید باورتان نمی‌شد که بتوانم حتی به ترکیب اصلی برسم اما من به کارم ایمان داشتم و خدا لطف کرد از بازی سوم به ترکیب اصلی رسیدم و گل هم زدم. بد نیست بدانید همان روزی که با پرسپولیس قرارداد بستم یکی از افراد سرشناس بوشهر با پدرم تماس گرفته بود و گفت قراردادت را با پرسپولیس کنسل کن، سرمربی استقلال تو را می‌خواهد ولی من با پرسپولیس قرارداد داشتم و قبول نکردم.

مصاحبه جذاب مهدی طارمی را در ۴ آذر سال ۱۳۹۳ را در خبرورزشی مشاهده می‌کنید.

خبرورزشی‌گردی| طارمی: دیگر کسی به ما نمی گوید بی غیرت/ با پرسپولیس قرارداد بستم اما یک چهره سرشناس گفت بیا استقلال!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا