برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
سیاسی

رابطه ۱۸ ماهه ایلان ماسک و امبر هرد لو رفت

امبر هرد همسر سابق جانی دپ که چندی پیش به دلیل کتک خوردن از وی جدا شد اکنون در استرالیا با ایلان ماسک مرد سرشناس دنیای تکنولوژی در حال وقت گذراندن هست. رابطه عاشقانه امبر هرد همسر سابق جانی دپ با میلیاردر سرشناس فاش شد. امبر هرد بازیگر آمریکایی و همسر سابق جانی دپ با ایلان ماسک میلیاردر پرآوازه عکس هایی را در اینستاگرام خودمنتشر کردند که نشان ازارتباط نزدیک و صمیمانه انها دارد.

این تصویر در رستورانی به نام «مو مو» در استرالیا گرفته شده جایی که امبر هرد برای فیلم برداری فیلم جدیدی که درآن نقش بازی کرده در آنجا به سر میبرد.ایلان ماسک میلیاردر چهل و پنج ساله متولد آفریقای جنوبی هست. او سه بار ازدواجکرده که دو بار آن با تلولاه ریلی بازیگر انگلیسی بوده هست. او از همسر اولش جاستین ویلسون نویسنده کانادایی صاحب شش پسر شد اما پسر اولش را ده هفته پس از تولد از دست داد.

ایلان ماسک مدیرعامل شرکت خودروسازی «تسلا» و بنیانگذار «اسپیس‌ اکس» هست؛ شرکتی که توانست با موفقیت موشک فالکن 9 را از کالیفرنیا به فضا بفرستد و حالا در پی فرستادن مسافر به فضا هست.امبر هرد بازیگر آمریکایی در سال «2008» با بازی در فیلم «پاین اپل اکسپرس» نامش را مطرح کرد. در سال «2010» گفت با هر کس که عاشقش شود میتواند ارتباط جنسی داشته باشد وزن و مرد بودن طرف مقابل برایش مهم نیست.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا