برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
فرهنگی و هنری

رونمایی از بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت در هنر و تجربه

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین در بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت فیلم‌های «یه چوم یه لنگ» به کارگردانی یاسر برزگر، «تریپلکس» ساخته علی کیان ارثی، «سرسام» ساخته نوید و وحید نامی، «آرگون» ساخته شورش وکیلی و «حیاط» به کارگردانی مصطفی سلیمانی شامگاه چهارشنبه ۱۲ مهر در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد.

مصطفی سلیمانی کارگردان فیلم «حیاط» در این مراسم با تشکر از تماشاگران بسته ژانر وحشت سینمای کوتاه که به همت گروه هنرو تجربه به نمایش درآمده از مخاطبان خواست از این بسته حمایت کنند.

همچنین شورش وکیلی کارگردان فیلم «آرگون» در این مراسم با بیان اینکه امیدوارم از دیدن این باکس سینمای کوتاه لذت ببرید، گفت: «آرگون» فیلم اول من است و من برای ساخت آن با چالش‌های زیادی روبرو بودم.

علی کیان ارثی کارگردان فیلم «تریپلکس» نیز با اشاره به تصمیم خوب گروه هنرو تجربه برای اکران فیلم کوتاه گفت: برای تهیه و اکران بسته پنج فیلم کوتاه در ژانر وحشت زحمت بسیاری کشید شد. معتقدم این تصمیم و اقدام، اتفاق جدیدی است که باید مورد حمایت جدی قرار بگیرد و من از شما درخواست می‌کنم به دوستان و آشنایان خود فیلم‌ها را پیشنهاد کنید.

یاسر برزگر کارگردان فیلم «یه چوم یه لنگ» نیز در این مراسم گفت: امیدوارم از این چند فیلم لذت ببرید و به دوستان خود توصیه کنید این فیلم‌ها را ببینند.
اکران بسته فیلم کوتاه ژانر وحشت شامل پنج فیلم کوتاه از چهارشنبه ۱۲ مهر در سینماهای منتخب گروه سینمایی هنرو تجربه آغاز شده است.

۵۷۵۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا