برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

سازمان لیگ به این بازیکن استقلال کارت بازی نمی‌دهد!

سازمان لیگ به این بازیکن استقلال کارت بازی نمی‌دهد!

پس از کش و قوس‌های فراوان و اتفاقات عجیب و غریب، سرانجام قرار داد باشگاه استقلال با گوستاوو بلانکو قطعی شد تا این مهاجم آرژانتینی بتواند استقلال را در ادامه رقابت‌های لیگ برتر و جام حذفی همراهی کند اما ظاهراً با وجود ثبت قرارداد و گرفتن عکس یادگاری، بلانکو همچنان نمی‌تواند کنار استقلال باشد!

جدا از ماجرای بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی استقلال که البته مدیریت باشگاه مدعی است قضیه حداکثر تا ظهر چهارشنبه حل می‌شود، مسئله دیگری هم وجود دارد که اجازه نمی‌دهد بازیکن آرژانتینی با پیراهن آبی به میدان برود. اگر قرارداد بلانکو ثبت شود، بودجه صرف شده برای بازیکنان استقلال در این فصل از سقف تعیین شده فراتر خواهد رفت و این دقیقاً همان خط قرمزی است که سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال روی آن دست گذاشته‌اند و فعلاً دو باشگاه سپاهان و پرسپولیس به واسطه همین ماجرا با دردسر مواجه شده‌اند به همین خاطر تا وقتی عدد و رقم‌ها به شکلی نشود که بتوان قرارداد بلانکورا ثبت کرد، خبری از صدور کارت بازی برای او توسط سازمان لیگ نخواهد بود و این بازیکن اجازه همراهی تیم در سفر به رفسنجان برای بازی شنبه هفته آینده را ندارد.

البته او به لحاظ قانونی میتواند همراه با سایر استقلالی‌ها عازم شود اما صرفاً حکم یک تماشاگر را خواهد داشت و نامش تا زمانی که استقلال به لحاظ عدد و رقم، قضیه را درست نکند وارد لیست این تیم جهت دریافت کارت بازی نخواهد شد. اتفاقا اطرافیان تیم استقلال هم در گفتگو با ما به نوعی قضیه را تایید کردند اما تاکید داشتند حتی اگر کارت بازی مهاجم آرژانتینی صادر شود باز هم باید دید جوادنکونام میخواهد در این بازی از او استفاده کند یا نه؟

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا