برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

عجیب اما واقعی؛ قهرمان آسیا در آستانه حذف از ACL

عجیب اما واقعی؛ قهرمان آسیا در آستانه حذف از ACL

در دور چهارم از مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، اوراوا ردز که قهرمان دوره گذشته این مسابقات به شمار می‌رود، با نتیجه دو بر یک مغلوب پوهانگ استیلرز کره جنوبی شد.

در این مسابقه، نماینده ژاپن با گل خوزه کانته مارتینز، بازیکن اهل گینه خود پیش افتاد. حرکت اکانیت پانیا از سمت چپ و ارسال زمینی این بازیکن به مارتینز رسید که ضربه او با عبور از بین پاهای مدافع اوراوا به گوشه دروازه رفت.

عجیب اما واقعی؛ قهرمان آسیا در آستانه حذف از ACL

در دقیقه ۶۶ مسابقه، پوهانگ موفق شد به گل تساوی دست پیدا کند. یک خطا از مدافعان اوراوا در محوطه جریمه باعث شد تا علیرضا فغانی که قضاوت این مسابقه را برعهده داشت، به نشانه‌ی خطای پنالتی در سوت خود بدمد و زکا نیز آن را به گل تبدیل کرد.

در دقیقه ۷۲ بود که تاکهیرو آکیموتو با کارت قرمز مستقیم فغانی اخراج شد تا کار اوراوا سخت تر شود. در نهایت میزبان در دقیقه ۹۴ به گل پیروزی رسید. شوت سئونگ دائه کیم را گلر اوراوا برگشت داد ولی در ریباند و مقابل دروازه، توپ به کیم این سونگ رسید و او گل پیروزی بخش تیمش را به ثمر رساند.

در نهایت پوهانگ با نتیجه ۲ بر یک از سد اوراوا گذشت و با ۱۲ امتیاز، مقتدرانه در صدر جدول رده بندی قرار گرفت. با شکست قهرمان آسیا در این مسابقه، آن‌ها با چهار امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفتند و خطر حذف، این تیم را تهدید می‌کند.

عجیب اما واقعی؛ قهرمان آسیا در آستانه حذف از ACL

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا