برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

عکس| روزی که پسر استقلال متولد شد/ شروع قایدی با دو دستبند آبی

عکس| روزی که پسر استقلال متولد شد/ شروع قایدی با دو دستبند آبی

هفتاد دقیقه از بازی استقلال برابر هم نام خوزستانی خود گذشته بود که هواداران استقلال مهدی قایدی را در کنار منصوریان دیدند که در حال آماده شدن برای ورود به بازی است. ۱۳مرداد سال ۹۶ و در روزهایی که قایدی دقیقا ۱۸سال و هشت ماه داشت و چهره‌اش همانند نوجوانان بود.

منصوریان که با اصرار زیاد او را از ایرانجوان بوشهر بعد از نمایش درخشانش در لیگ یک و تیم ملی جوانان به استقلال آورد تا ستاره جوان آن سال‌ها بین استقلال و پرسپولیس رنگ آبی را انتخاب کند، قول داد میراث بزرگی برای استقلال با این انتخاب به یادگار خواهد گذاشت قبل از حضور مهدی در زمین و لب خط قایدی را به بغل گرفت و چند کلمه‌ای با او حرف زد تا او وارد بازی شد.

عکس| روزی که پسر استقلال متولد شد/ شروع قایدی با دو دستبند آبی

قایدی که در فصل اول حضورش شماره ۱۶ به تن کرده بود و در شروع لب خط میثم دورقی را در کورس چند قدمی جا گذاشت و در ادامه یه پا دو پا به سبک لیتبارسکی هافبک مشهور آلمان‌ها در حال حرکت زد تا هواداران حاضر در ورزشگاه را که از نمایش بد آن روز کلافه شده بودند به وجد بیاورد، یک دقیقه بعد، پاس او در نقطه کور مدافعان برای جابر انصاری هر چند نتیجه نداد، ولی او را به دل هواداران برد.

این شروع شماره شانزدهی بود که این روزها بعد از نمایش درخشانش در فصل قبل به امارات بازگشته تا در تیم کلبا فرهاد مجیدی بازی کند.

قایدی که در این روز خاص در استقلال متولد شد و برای همین خودش را فرزند استقلال می‌داند قول داده است برای سومین بار و در آینده به خانواده‌اش برگردد و این بار با شماره ده، همانند فصل آخر دوره اول حضورش نمایش درخشانش را که در نیم فصل دوم فصل قبل به دفعات دیدیم دوباره تکرار کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا