برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
سیاسی

واکنش چین به جنایت اسرائیل در بیمارستان غزه

سخنگوی وزارت خارجه چین امروز چهارشنبه (۱۸ اکتبر، ۲۶ مهر) گفت پکن از حمله به بیمارستان در غزه که تلفات زیادی داشته، شوکه شده و آن را شدیداً محکوم می‌کند. وی افزود: سوگوار قربانیان هستیم و با مجروحان ابراز همدردی می‌کنیم.

سخنگوی وزارت خارجه چین در ادامه خواستار آتش‌بس فوری و توقف خصومت‌ها شد و افزود: همچنین خواستار هر تلاش ممکن برای حفاظت از غیرنظامیان و جلوگیری از یک فاجعه انسانی بدتر هستیم.

در ادامه جنایات و حملات صهیونیست‌ها به نوار غزه که پس از عملیات طوفان الاقصی آغاز شد و همچنان ادامه دارد،‌ شب گذشته (سه‌شنبه) ۲۵ مهر ماه /۱۷ اکتبر در پی حمله رژیم صهیونیستی به بیمارستان المعمدانی در غزه، بیش از یک هزار نفر شهید و مجروح شدند. جنایتی که با واکنش‌ها و محکومیت جهانی روبرو شده است.

رئیس‌جمهور روسیه هم امروز با تأکید بر لزوم تشکیل کشور فلسطین، بمباران بیمارستان غزه را فاجعه انسانی خواند و خواستار توقف فوری جنگ شد.

در حملات رژیم صهیونیستی به نوار غزه، تاکنون بیش از ۳۳۰۰ فلسطینی شهید و ۱۳ هزار نفر مجروح شدند. این آمار بدون در نظر گرفتن آمار قربانیان حمله شب گذشته رژیم صهیونیستی به بیمارستان غزه است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا