برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
فرهنگی و هنری

٢٧٨ کودک و نوجوان افتخار آفرین کرمانشاهی تجلیل می‌شوند

محمد خیاط زنجانی در گفتگو با خبرنگار خبرآنلاین کرمانشاه، ضمن تبریک هفته کودک اظهار کرد: هفته کودک فرصتی است برای توجه بیشتر به قشر حساس و آینده ساز کودک که توجه به این قشر و برنامه‌ریزی برای آن، تضمین آینده است.

وی افزود: هزینه برای کودکان یک سرمایه‌گذاری برای آینده جامعه است بر همین اساس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به عنوان دبیر هفته ملی کودک برنامه های متنوعی برگزار می‌کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان کرمانشاه تصریح کرد: با هماهنگی دستگاه‌های مختلف مقرر شده کلیه دستگاه‌ها در این ایام به کودکان توجه ویژه داشته باشند.

وی گفت: مجموعه‌های حوزه تعلیم و تربیت که آموزش و پرورش و کانون پرورش فکری هستند برنامه‌ریزی منسجمی انجام داده و امروز (یکشنبه ١۶ مهر ماه) «جشن بزرگ کودک» در پارک کودک کرمانشاه برگزار شد و میزبان کودکان کرمانشاهی بودیم.

این مقام مسئول ادامه داد: امروز و فردا (دوشنبه ١٧ مهر ماه) کودکان می‌توانند به صورت رایگان به عضویت کتابخانه‌های کانون پرورش فکری در آیند و در مراکز کانون میزبان آن‌ها هستیم.

وی اذعان کرد: برنامه‌های مفصلی نیز در مراکز کانون پرورش فکری استان کرمانشاه برای کودکان در نظر گرفته شده که با مراجعه به این مراکز ٣۶ گانه می‌توانند از برنامه‌ها بهره ببرند.

خیاط زنجانی اضافه کرد: ٢٧٨ کودک و نوجوان افتخار آفرین کرمانشاهی طی یک آیین با حضور استاندار کرمانشاه تجلیل می‌شوند.

وی بیان کرد: با توجه به افتتاح دومین فروشگاه محصولات کانون، کودکان می‌توانند با مراجعه به ٢ فروشگاه کانون از ٢٠ درصد تخفیف کالا بهره‌مند شوند.

۴۶

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا