برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
علمی

پیشرفت سریع پروژه نئوم، ابرشهر بن‌سلمان!/ فیلم

دریافت 3 MB

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این فیلم، تصاویر واقعی از ساخت و ساز در مقیاس بزرگ را در سراسر سایت نشان می‌دهد، از کار بیش از 3000 کارمند و 60000 کارگر ساختمانی در پروژه پرده‌برداری می‌کند. در این فیلم نشان داده شده‌است که ساخت نئوم به خوبی در حال انجام است.

این فیلم، پیشرفت سریع ساخت و ساز در ۴ کلان‌شهر لاین، اگزاگون، سیندالا و تروجینا با وجود بیش از ۶۰ هزار کارگر را نشان می‌دهد و پروژه‌های زیرساختی بزرگ مانند جاده‌ها، تأسیسات و یک بیمارستان تکمیل شده‌اند.

پیشرفت سریع پروژه نئوم، ابرشهر بن‌سلمان!/ فیلم

جدیدترین ویدیوی منتشر شده، برنامه توسعه ۲ میلیارد دلاری بندر در حال ساخت این ابرشهر و ترمینال کانتینری پیشرفته جدیدی که قرار است تا سال ۲۰۲۵ تکمیل شود را به تصویر کشیده است.

پیشرفت سریع پروژه نئوم، ابرشهر بن‌سلمان!/ فیلم

علاوه بر این، در پایان فیلم، اشاره‌ای اجمالی به ساخت بزرگترین کارخانه هیدروژن سبز در جهان شده که تکمیل آن برای سال ۲۰۲۶ تحت نظر شرکت NEOM Green Hydrogen و سرمایه‌گذاری مشترک Air Products و Acwa Power برنامه‌ریزی شده است.

پیشرفت سریع پروژه نئوم، ابرشهر بن‌سلمان!/ فیلم

ویژگی‌ها و برنامه‌های دیگر ذکرشده، شامل رویکرد جدید نئوم نسبت به زیرساخت‌های اجتماعی و شهری، با تمرکز بر استانداردهای بین‌المللی مربوط به مالیات و قوانین تجاری است. نئوم، موقعیتی استراتژیک داشته و به ۱۳ درصد از تجارت جهانی که از طریق دریای سرخ انجام می‌شود، دسترسی دارد.

منبع: english.alarabiya.net

227227

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا