برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

چرا استقلال در ۴۵ دقیقه دوم خطرناک‌تر می‌شود!/ تأثیر جالب «کولینگ بریک» در گلزنی تیم نکونام!

چرا استقلال در ۴۵ دقیقه دوم خطرناک‌تر می‌شود!/ تأثیر جالب «کولینگ بریک» در گلزنی تیم نکونام!

تیم استقلال در پایان هفته اول لیگ برتر جاری توانست صنعت نفت آبادان را در شرایطی در شهر خودش شکست بدهد که دو سوم گلهایش را در نیمه مربیان به ثمر رساند.

بازی تیم‌های نکونام و عبدالله ویسی در شرایطی با نتیجه سه بر صفر به پایان رسید که کادر فنی تیم استقلال مشخص کرد به دقت در ۴۵ دقیقه اول نقاط ضعف تیم عبدالله ویسی را بررسی کرده و ظرف ۱۳ دقیقه پس از شروع نیمه دوم، توانست دو گل توسط امیر ارسلان مطهری (۴۷) و صالح حردانی (۵۸) وارد دروازه تیم صنعت نفت کند تا کاملاً پیروزی‌اش را با تک گل نیمه اول آرش رضاوند (۳۰) تثبیت کرد.

اما همین تیم در ۴۵ دقیقه سرنوشت ساز نیمه دوم بازی هفته دوم(مقابل ملوان بندر انزلی) باز هم دست به کار بزرگی زد.

استقلال در شرایطی که با یکی از بسته‌ترین تیم‌های لیگ برتر امسال به لحاظ سازمان دفاعی مواجه شده بود سرانجام توانست در نیمه مربیان تک گل ۳ امتیازی خودش را توسط محمد حسین مرادمند (۸۰) به ثمر رسانده و ۶ امتیازی شود.

۳ امتیاز حساس بازی دوم استقلال در آستانه دیدار با سپاهانِ ۶ امتیازی در صدر جدول، در چارچوب هفته سوم اهمیت زیادی داشت.

در شرایطی که گروه آنالیزور تیم استقلال هر بازی این تیم را همزمان زیر نظر گرفته و در حد فاصل ۱۵ دقیقه ای بین دو نیمه اطلاعات کافی و لازم درباره نقاط ضعف و قوت حریف را به نکونام منتقل می‌کند این تیم در نهایت توانست برای عبور از دو لایه دفاعی خط هافبک و خط دفاعِ مستحکم ملوان با ارسال روی محوطه جریمه، سرانجام از طریق هوا به آنچه می‌خواست دست پیدا کند. ضمن اینکه با وجود کولینگ بریک های داور برای هوای گرم هم فرصتی دوباره برای این تیم فنی بدست می آید تا اطلاعات حریف را به جواد نکونام منتقل کنند.

در شرایطی که مهدی تاتار یارگیر مستقیم برای بازیکنان بلندزن استقلال در نظر گرفته بود سرانجام محمد حسین مرادمند از جمع مدافعان آبی توانست با استفاده از غفلت مدافعان حریف و با یک پرش کوتاه ضربه کاری و سه امتیازی را وارد کرده و گل مهمی را به ثمر برساند. گلی که پس از کولینگ بریک دوم در نیم پایانی بازی به ثمر رسید.

یادآور می شود؛ استقلال برای دومین هفته متوالی ثابت کرد در نیمه مربیان تیمی خطرناک‌تر است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا