برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

گزینه پرسپولیس از هواداران تیمش خداحافظی کرد!

گزینه پرسپولیس از هواداران تیمش خداحافظی کرد!

یکی از پست هایی که پرسپولیس همچنان در آن احساس نیاز می کند؛پست دروازه بانی است. آن ها به دنبال جذب یک گلر مطمئن برای ذخیره بیرانوند هستند. بعد از جدایی گوهری،پرسپولیس گلر ذخیره ای ندارد که در مواقع لزوم از آن استفاده کند.

پرسپولیسی ها به شدت به دنبال جذب محمدرضا خالدآبادی گلر تیم ملی امید بودند ولی در جذب او ناموفق ظاهر شدند و این گلر آینده دار راهی استقلال شد. با توجه به پر بودن لیست بزرگسال پرسپولیس و نبود گلر خوب زیر 23 سال در بازار داخلی ،کادرفنی پرسپولیس به دنبال جذب یک گلر زیر 23 سال است. همانطور که به عنوان اولین رسانه خبر دادیم؛ناتان سلز گلر جوان برزیلی گزینه قرمزها به حساب می آید و او توسط وسلی ننکا مربی گلرهای برزیلی پرسپولیس به یحیی گل محمدی معرفی شده است.

این گلر ناتان سلز نام دارد و در تیم پالمیراس برزیل حضور داشت. این گلر 199 سانتی متری سابقه حضور در تیم ملی زیر 18 سال برزیل را در کارنامه دارد.سلز به تازگی با انتشار پستی در فضای مجازی با هواداران پالمیراس خداحافظی کرد و خبر از جدایی اش داد. اینکه مقصد او پرسپولیس است یا تیم دیگری مشخص نیست ولی به نظر می رسد نماینده او طی روزهای گذشته مذاکراتی را با باشگاه پرسپولیس انجام داده است.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا