برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

گل‌محمدی پاسخ سرمربی سپاهان را داد

گل‌محمدی پاسخ سرمربی سپاهان را داد

هرچند بعد از قهرمانی پرسپولیس یکی از کسانی که به این باشگاه تبریک گفت ژوزه مورایس سرمربی پرتغالی سپاهان بود، ولی سرمربی زردپوشان اصفهانی چند بار در طول فصل قبل کنایه‌هایی به باشگاه پرسپولیس زده بود.

مورایس در اقدامی عجیب چند شب پیش دوباره به پرسپولیس کنایه زد.او در بخشی از صحبت‌هایش در خصوص سقف بودجه و خرید بازیکنان جدید گفت: محدودیت بودجه وجود دارد و حتی قانون سقف بودجه وضع شده است. اگر قانون سقف بودجه وجود دارد پس نباید مبلغی از خارج باشگاه به تیم تزریق شود برای مثال نمی‌شود تیمی همچون سپاهان چند هوادار متمول داشته باشد تا بهترین بازیکنان را به این تیم بیاورند؛ چراکه قرار است این لیگ عادلانه باشد.

ژوزه مورایس باتجربه به خوبی می‌داند که پرسپولیس این فصل هم رقیب اصلی آن‌ها در راه قهرمانی است. او اما برخلاف اوایل فصل قبلی که با لیگ ایران آشنا نبود، جنگ رسانه‌ای را به بعد موکول نکرده و لیگ هنوز شروع نشده شمشیر را برای پرسپولیس از رو بست. کنایه مورایس به کمک هوادار متمول پرسپولیس برای جذب بازیکن بود که البته از سوی سرمربی قرمزها بی پاسخ نماند.

یحیی گل‌محمدی هم در کنفرانس خبری خود قبل از بازی مقابل آلومینیوم در هفته اول لیگ برتر در پاسخ به سوالی مشابه گفت: درآمدزایی ما فقط این پیراهن است که چند تبلیغ روی پشت و جلو و آستین داشته باشیم و این کل درآمدزایی ماست.

درآمد سایر کشورها را می‌دانید که حق پخش و سایر مسائل است اما اینجا متاسفانه دست و بال باشگاه بسته است. منابع دیگر هم نداریم، یک باشگاهی هست که از کارخانه درآمدزایی دارد اما ما باشگاه دولتی هستیم که چشممان به این است که چه کسی می‌آید تبلیغ جلو و پشت پیراهن ما را بگیرد. گل‌محمدی به صورت نامحسوس جواب صحبت‌های مورایس را داد و به آن‌ها کنایه زد که از کارخانه پولداری ارتزاق می‌کنند.

به نظر می‌رسد چنگ‌های روانی و رسانه ای بین تیم‌های مدعی خیلی زودتر از آنچه که تصور می‌شد و پیش از شروع فصل آغاز شد و مشخص نیست در طول فصل شاهد چه اتفاقاتی خواهیم بود و چه بیانیه‌هایی از طرف این باشگاه‌ها می‌بینیم.

بیشتر بخوانید: گل‌محمدی: شوکه شدم، نمی‌توانم چیزی بگویم/ فوتبال ایران را یک سال تعطیل کنید!

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا