برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
اجتماعی

اوباش این محله تهران دستگیر شدند

به گزارش خبرآنلاین؛سرهنگ علی قاسم پور رییس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: در پی قدرت نمایی یکی از اراذل و اوباش محله «نعمت آباد» که اقدام به قمه کشی و بر هم زدن نظم عمومی کرده بود، دستگیری وی در دستور کار پلیس قرار گرفت.

برنا در خبری نوشت:وی با بیان اینکه متهم با برهم زدن نظم عمومی باعث ایجاد رعب و وحشت شهروندان شده بود، افزود: متهم قبل از حضور ماموران پلیس از محل متواری شده بود غافل از اینکه فرار از دست قانون امکان پذیر نیست و پلیس با این مخلان نظم و امنیت به شدت برخورد خواهد کرد.

سرهنگ قاسم پور اضافه کرد: ماموران پلیس با ترفندهای نوین پلیسی موفق به موقعیت یابی متهم شدند؛ که با اقدامات فنی پلیسی هویت و مخفیگاه او شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی در یک عملیات منسجم پلیسی متهم دستگیر شد. این مقام انتظامی ابراز داشت: متهم به اتهام درگیری دسته جمعی، تهدید و ورود به عنف و تخریب خودرو، تحت تعقیب بود.

رئیس پلیس پیشگیری پایتخت ادامه داد: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات اولیه به جرم خود و اخلال در نظم و امنیت و تخریب خودرو شهروندان اعتراف کرد.

سرهنگ علی قاسم پور با اشاره به این که امنیت شهروندان خط قرمز پلیس است و با مخلان نظم و امنیت به جد برخورد می‌شود، خاطر نشان کرد: متهم جهت تحقیقات بیشتر و کشف جرائم احتمالی به مرجع قضائی معرفی شد.

۲۳۳۲۱۷

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا