برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

دردسر بزرگ برای پرسپولیس/ فیفا جریمه میلیاردی را تایید می‌کند؟

دردسر بزرگ برای پرسپولیس/ فیفا جریمه میلیاردی را تایید می‌کند؟

به دلیل سو مدیریت در باشگاه پرسپولیس، مدیران فعلی این باشگاه قرارداد ۹۰۰ هزار یورویی بوژیدار رادوشویچ گلر کروات سابق این تیم را پرداخت می کنند؛درحالی که این بازیکن در تیم دیگری توپ می زند. رادو که از پرسپولیس شکایت کرده بود،در نهایت راضی شد طلبش را به صورت اقساط دریافت کند. باشگاه پرسپولیس هم در دو نوبت این کار را انجام داد و دو قسط اول رادو را به موقع پرداخت کرد.

چندی قبل موعد پرداخت قسط سوم رادوشویچ بود ولی باشگاه پرسپولیس به دلیل مشکلاتی که در انتقال پول داشت،توانست با چند روز تاخیر قسط سوم را به حساب این بازیکن واریز کند و مبلغ ۲۰۰ هزار یورو در چند نوبت به حساب رادو نشست. در توفق نامه بین رادو و باشگاه پرسپولیس قید شده که اگر پرسپولیسی ها به موقع پول را پرداخت نکنند،رادوشویچ می تواند باز هم به فیفا شکایت کند و ۲۰۰ هزار یورو غرامت بگیرد.

اتفاقی که در کمال ناباوری توسط این گلر که هیچ کمکی هم به پرسپولیس نکرد،انجام شد و رادو در نامه ای به فیفا به خاطر تاخیر چند روزه پرسپولیس در پرداخت پول شکایت و خواهان دریافت غرامت شد. در همین زمینه رادو در تماس با ما این موضوع را تایید و اعلام کرد که برای دریافت غرامت به فیفا نامه زده،قرار است مستنداتش را هم از طریق وکیلش به فیفا ارائه دهد و تا چند وقت آینده فیفا نظر نهایی خود را اعلام خواهد کرد.

به نظر می رسد پرسپولیس در دردسر بزگی قرار گرفته و شواهد مشان می دهد باید فقط به خاطر چند روز تاخیر ،۲۰۰ هزار یورو بیشتر به گلر کروات پول بدهد. پرسپولیسی ها هم باید به زودی مدارک خود را در این زمینه به فیفا ارائه کنند و منتظر بمانند تا فیفا رای خود را در این خصوص اعلام کند.

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا