برای تماس با ما mail@smto.ir همچنین میتوانید با شماره موبایل 09121119980 تماس بگیرید
ورزشی

مقصد احتمالی ستاره بارسلونا مشخص شد

مقصد احتمالی ستاره بارسلونا مشخص شد

رونالد آرائوخو، مدافع بارسلونا همواره بر این موضوع تاکید کرده که از حضور در کاتالونیا راضی است، اما از ژانویه احتمال جدایی از آبی‌اناری‌ها را رد نکرده است. مذاکرات بر سر تمدید قرارداد او از فوریه آغاز شده اما هیچ پیشرفتی در این زمینه حاصل نشده و همین موضوع باعث شده که احتمال فروش او بالا برود.

بلوگرانا در سال ۲۰۲۲ از آرائوخو خواست تا شرایط بد اقتصادی باشگاه را بپذیرد و با پایین بودن قیمت موافقت کند و قول داده بود که در قرارداد بعدی خود غرامت دریافت خواهد کرد، اما باشگاه دوباره از او می‌خواهد که قراردادی زیر قیمت بازار امضا کند. در حالی که دو سال از قرارداد او باقی مانده است، بارسلونا یا باید این ستاره اوروگوئه‌ای را با مبلغی پایین به بند بکشد یا او را با مبلغی خوب بفروشد.

بایرن مونیخ در ژانویه به دنبال آرائوخو بود، اما جدایی توماس توخل شانس این انتقال را کاهش داد، با این حال منچستریونایتد همچنان به این ستاره علاقه نشان می‌دهد. اسپورت در صفحه اول روزنامه گزارش داده که منچستریونایتد می‌داند که آرائوخو قراردادش را تمدید نمی‌کند بنابراین بر خرید او پافشاری می‌کند.

با توجه به شرایط مالی بارسلونا و با توجه به این واقعیت که سایر بازیکنان این تیم علاقه چندانی به خروج ندارند، فروش آرائوخو یک ضرورت به حساب می‌آید. هرچند بارسا با فروش او یک مدافع میانی عالی را از دست می‌دهد اما اگر نتواند او را به امضای قراردادی ارزان ظرف دو ماه آینده راضی کند مجبور می‌شود که او را با مبلغی معقول بفروشد.

بیشتر بخوانید: اولتیماتوم بارسلونا به ستاره خط دفاعی/ تمدید یا فروش؟ تکلیف به زودی مشخص می‌شود

مشاهده بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا